Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Internetowy quiz czytelniczy z "Detektywa Pozytywki" oraz z innych lektur

Opublikowane: 2020-12-17 Internetowy quiz czytelniczy z

Drodzy nasi  Czytelnicy!
W ramach pracy zdalnej nauczyciele-bibliotekarze, m.in. wyszukują ciekawe informacje w internecie dla uczniów, rodziców i nauczycieli.  Tworzą również sami różnego rodzaju materiały promujące czytelnictwo. Takim przykładem są internetowe quizy czytelnicze. Mieliście już okazję wziąć udział w quizach dotyczących nastepujących książek: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", "Kubuś Puchatek", "Ruiny Gorlanu". Za udział w tych quizach uczniowie klas 4-8 otrzymali punkty dodatnie z zachowania.

Dziś proponujemy młodszym klasom sprawdzenie znajomości swojej wiedzy z lektury "Detektyw Pozytywka" w quizie, który został opracowany przez panią Karolinę Zielińską-Motykę w aplikacji testportal. Kliknijcie tutaj.

Przpominamy, że w zakładce: Szkoła - Biblioteka, znajdują się quizy z różnych lektur szkolnych i innych książek, wystarczy kliknąć w linki:

- Lektury dla klas 1-3

- Lektury dla klas 4-7

- Inne książki

Powyższe quizy i inne zabawy z lekturą wyszukała dla Was, a także niektóre z nich wykonała sama, pani Ada Grochala-Kopeć wiosną tego roku.

Udanej zabawy życzą
Nauczyciele-bibliotekarzeAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK