Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

Opublikowane: 2020-03-06 Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

W dniu 5 marca 2020 r. w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły. W konkursie, w ramach edukacji lotniczej, udział wzięli uczniowie klas piątych, którzy wcześniej uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poświęconej Bolesławowi Orlińskiemu. Konkurs miał formę quizu Kahoot!

Z przyjemnością infomuję, że uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, zaś laureatami konkursu zostali:

- 1. miejsce - Leon Morelowski z kl. 5c
- 2. miejsce - Hanna Rzeźniczak, Artur Olewicz z kl. 5b
- 3. miejsce - Natalia Cywka, Martyna Leder z kl. 5g.

GRATULUJĘ!

Fundatorem nagród jest Rada Rodziców, której serdecznie dziękuję. O rozdaniu nagród zwycięzcy będą indywidualnie powiadomieni.

Adriana Grochala-Kopeć,
nauczyciel-bibliotekarz

Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Szkoła partnerska w Indiach

Szkoły partnerskie w Anglii