Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Muzyczny przegląd talentów

Opublikowane: 2021-05-31 Muzyczny przegląd talentów

 "Muzyka to najlepsze lekarstwo na smutek!"

W ramach nauczania zdalnego, w maju tego roku, w naszej szkole zorganizowany został Muzyczny Przegląd Talentów. Udział w nim wzięli uczniowie klas 1-8, przesłano ponad 40 nagrań i z ich miksów powstał film, dzięki któremu  możemy się z Państwem podzielić  jakie muzyczne talenty drzemią w uczniach SP nr 118. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odważyli się pokazać nam swój muzyczny talent. Dzięki Waszym występom udało nam się przenieść w cudowny świat kultury i sztuki, które są niezbędne dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym zobaczymy Was już na występie na żywo na naszej szkolnej scenie, a w przyszłości na wielkich scenach światowych.
Tymczasem zapraszamy do chwili wzruszeń podczas oglądania naszych szkolnych artystów -  Paweł Mazurkiewicz i Zespół ds rozpoznawania i wspierania uzdolnień SP nr 118

Barbara RejekAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK