Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

#SuperKoderzy

Opublikowane: 2021-06-18 #SuperKoderzy

Z radością informujemy, że nasza Szkoła zakwalifikowała się do programu #SuperKoderzy realizowanego przez fundację Orange.

Dzięki zaangażowaniu grupy uczniów z klasy 5a i 5b nagraliśmy film z zaproszeniem #SuperKoderów do naszej szkoły i przekonaliśmy komisję rekrutacyjną, że mamy mocną drużynę!

Wybraliśmy ścieżkę „Mistrzowie Internetu”. Dzięki uczestnictwu w projekcie uczniowie będą mogli rozwinąć swoje kompetencje w dziedzinie nauki programowania stron internetowych,  jak również niezbędne do  życia w przyszłości: kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole. Mamy nadzieję, że ta przygoda edukacyjna rozbudzi w naszych uczniach chęć programowania i da im lepszy start w przyszłość.

Nasza szkoła zyska natomiast grant na zakup niezbędnego sprzętu do realizacji naszego projektu.

Marzena Stefańska-GąsiewiczAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK