Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Supermoc książek. Poradnik upowszechniania czytania

Opublikowane: 2021-04-28 Supermoc książek. Poradnik upowszechniania czytania

Jak zachęcić do czytania? Dlaczego jest ono ważne dla rozwoju dzieci? Na te i inne pytanie odpowiada wydana właśnie publikacja „Supermoc książek. Poradnik upowszechniania czytania”. 
Publikację przygotowały miasta Wrocław i Kraków  jako Miasta Literatury UNESCO, Fundacja Powszechnego Czytania, Polska Izba Książki i Fundacja Olgi Tokarczuk.

Autorką poradnika jest Maria Deskur - prezeska Fundacji Powszechnego Czytania. Publikacja w dostępny, prosty i atrakcyjny wizualnie sposób nakreśla całościowo zagadnienie upowszechniania czytania. Podniesienie poziomu czytelnictwa będzie miało ogromny wpływ na przyszłość Polski. Uda się nam to, jeśli będziemy pracowali razem ku wspólnemu celowi. Każdy komu zależy na dobru dziecka powinien sięgnąć po tę publikację. Kliknij na poniższy obrazek, a przeniesiesz się do poradnika.

 Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK