Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Udało się! Jedziemy do Amazona!

Opublikowane: 2019-11-19 Udało się! Jedziemy do Amazona!

30.10.2019 

Udało się! Jedziemy do Amazona! Zbiórka o 7.10!

8.00 - Zaczynamy zwiedzanie Amazona. Niesamowite przeżycie. Wszystko tu działa jak w szwajcarskim zegarku. Każdy ma swoją rolę do odegrania i każdy jest ważny. Ubieramy niebieskie kamizelki i udajemy się na wielką halę pełną produktów zamówionych przez ludzi z całego świata. 

9.00 - Wracamy do sali szkoleniowej. Dziękujemy Pani przewodniczce za super wycieczkę, Jemy drugie śniadanie i...

9.30 - Zaczynamy warsztaty językowe. Tym razem zajmujemy się słownictwem z działu "Zakupy i usługi," a konkretnie uczymy się składać reklamację. Trochę muzyki, łapki na muchy, telefony i ciekawe zadania i słówka same wpadają do głowy! 

12.30 - Nawet nie wiadomo kiedy minęły 3 godziny zegarowe warsztatów, to znaczy 4 godziny lekcyjne! Teraz już każdy będzie wiedział, jak złożyć reklamację i nie tylko.

12.30 - Pracownicy Amazon przygotowali dla nas super upominki! Jak my się odwdzięczymy?

Dziękujemy Amazon Wrocław Bielany za bardzo ciekawą wycieczkę i udostępnienie sali na warsztaty. Teraz zakupy w Amazonie będą miały zupełnie inny wymiar. Cały czas będziemy się zastanawiać, na której półce leżą nasze prezenty świąteczne:-)
 
Dziękujemy Pani Natalii Piątkowskiej za pomoc w zorganizowaniu wycieczki!
 
Link html do filmu: Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK