Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Wyniki konkursu Gra Fairtrade

Opublikowane: 2021-05-18 Wyniki konkursu Gra Fairtrade

Z okazji Miesiąca  Fairtrade w naszej szkole został przeprowadzony konkurs na najlepszą grę dotyczącą tematyki Sprawiedliwego Handlu. Oceniana była zgodność zasad Fairtrade, sposób wykonania gry oraz   to czy gra budzi zainteresowanie uczestników dalszym jej przebiegiem oraz poszerzeniem znajomości wartości jakie niesie Sprawiedliwy Handel. Bo oto głownie chodziło w tej zabawie!  Chcemy, by dzięki Miesiącowi Fairtrade jak najwięcej mieszkańców Polski dowiedziało się, że wybieranie produktów z certyfikatem Fairtrade podczas zakupów to sprawdzony sposób na poprawę sytuacji społeczności rolniczych w krajach globalnego Południa. A  zaczynamy od uczniów naszej szkoły! Wszystkie gry zostaną wykorzystane w celach edukacyjnych w czasie zajęć w SP nr 118.  Autorom gier bardzo dziękujemy.

Z klas starszych nie zostały zgłoszone żadne prace, ale konkurs cieszył się popularnością w klasach 1-3. W klasach młodszych wykonane zostały również gry grupowe, które jury również zdecydowało się nagrodzić.

 

Oto wyniki konkursu:

Gry indywidualne:

I miejsce: Maja D. ,klasa Id

II miejsce: Antonina M., klasa 3d

III miejsce: Michał M., Aleksandra K., klasa 3d

Wyróżnienie: Nina L. , klasa 3d

 

Gry grupowe:

I miejsce - "Farmer Fairtrade"- klasa 3a

II miejsce - 'Przez Afrykę do Fairtrade" -klasa 3a

III miejsce: "Ścieżka Fairtrade" i  " Monopoly Fairtrade"- klasa 3a

Wyróżnienie; "Gra kakaowa"- klasa 2d

 

   Jury,w składzie p.Barbara Rejek, p.Agnieszka Masłyka, p.Aneta  Żołdak, p. Monika Nadolna bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za włożony trud w przygotowanie gier i szerzenie zasad Sprawiedliwego Handlu w naszej szkole.  Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK