Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Wyniki konkursu świetlicowego "Moja lalka teatralna"

Opublikowane: 2021-04-16 Wyniki konkursu świetlicowego

27.03 na zajęciach świetlicowych obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Uczniowie zapoznali się z ofertą spektakli dla dzieci i mieli szansę włączenia się w obchody poprzez obejrzenie wybranych tytułów na platformie Youtube w ramach akcji Dni Kultury 2021. Poznali też różne formy teatralne: lalki cieniowe, bunraku, pacynki, jawajki, kukły i maski teatralne.

Świetliczaki z klas I-III wzięły udział w konkursie „Moja lalka teatralna”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania teatrem i wydarzeniami kulturalnymi, rozwijanie kreatywności i samodzielności oraz ćwiczenie zdolności manualnych.

Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Rudnik, Małgorzata Kurek i Agnieszka Masłyka, podjęła decyzję o przyznaniu trzech nagród:

I miejsce:

Matylda Wiśniewska 2c

II miejsce:

Jędrzej Kowalczyk 2e

III miejsce:

Natalia Podgórska 2c

Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie gratulujemy odwagi!

Katarzyna Rudnik

Małgorzata Kurek

Agnieszka Masłyka

 

 Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK