Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Laureaci VI konkursu ekologicznego "Zdrowie może być smakowite"

Lista laureatów VI Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego

"Zdrowie może być smakowite"

 

Miło jest nam poinformować, że zostali wyłonieni laureaci w następujących kategoriach:

 „Przyjaciel pan Zdrówko" - bajka prozą

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

        Pękala Martyna

SP / Polska

18

Wawrzyniak Agnieszka

     Carenko Walentyna

  Ukraina –
  miasto
  Konotop

-

Kolesnikowa
Irina

        Burzyńska Maria

  SP / Polska

37

Krzaczek
Anna

          Kara Julia

  Ukraina
  –miasto
  Bołgrad

-

Kirowa
Natalia

          Kacper Kulik

 SP / Polska

118

Sienkiewicz
Teresa

        Musatow Jarosław

  Ukraina-
  miasto
  Kamieniec
  Podolski

 

Romaniuk
Larysa

           Sayam Jain

  Indie

 

siostra Julita

        Łużniak Oksana

  Ukraina –
  wieś Biła

 

Winogradowa Tetiana

         James Aleena

  Indie

 

Christopher Gowariya

          Gupta Shruti

  Indie

 

Ms. Treesa
Meda

       Buczek Adrianna

  SP / Polska

118

Sienkiewicz
Teresa

       Strużyk Paulina

  ZS / Polska

9

Aleksandra Reszka

      Olszewska Sandra

  ZS / Polska

11

Aleksandra Stelmach

 

 „Kapelusze pełne zdrowia”
- plastyczna praca przestrzenna

dzieci z oddziałów przedszkolnych
– tu praca wspólna z rodzicami

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

   Jarmundowicz Patrycja

 Przedszkole
 Polska

4

    K. Szwed-Tomczak,
        A.Ziółkowska

      Praca zbiorowa

 Ukraina

 

  -

        Pszon Maja

 Przedszkole
 Polska

117

    Magdalena Bojko

     Praca zbiorowa

 Ukraina

 

      Bogdan T.M.

    Kondracka Kamila

 Przedszkole
 Polska

38

     Małgorzata Kurian

   Griesmann Gabrysia

 Pszedszkole
 Polska

9

     Monika Powalska

      Naboka Ganna

 Ukraina

 

     Tkaczowi Nadija

     Zacierka Oliwia

 Przedszkole
 Polska

    4

             -

      Łagoda Nastia

 Ukraina

 

        Łagoda Julia

 

uczniowie klas I–III

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

      Koszlaga Aleksandra

  Polska SP

73

 Beata Jaroszkiewicz

      Praca zbiorowa kl. 2b

  Ukraina

 

 Szewcowa J.P.

       Waligóra Dobrosława

  Polska SP Bolków

 

 Mariola Mazurkiewicz

        Kulik Władysław

  Ukraina

 

 Paszczęko T.J.

     Stobierska Magdalena

  Polska SP

24

 

      Jemieljanow Jarosław

  Ukraina

 

 Zatoczna Lubow

      Śnieżawska Zuzanna

  Polska SP

36

 Mariola Bojko

      Waśniewska Monika

  Polska SP

3

 Beata Gołębiewska

        Praca grupowa

  Polska SP

118

 Bożena Wyporkiewicz

       Gawryluk Marina

  Ukraina

 

 Skaczko Olena

     Praca zbiorowa kl. 1b

  Ukraina

 

 Szkurupij Tetjana

          Topol Olga

  Ukraina

 

 Pinczuk T.J.

       Strożew Roman

  Ukraina

 

 Strożewa Irena

 

uczniowie klas IV-VI

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

   Priczina Inna

   Ukraina

 

  Czerniawska Natalia

   Szała Szymon

   Polska SP

118

  Żmidzińska Ewa

   Łuczak Andżelika

   Polska SP

17

  Zawadzka Barbara

   Rotko Marta

   Polska SP

118

            -

  Miszczuk Diana

   Ukraina

 

  Maruszczak Oksana

 

Praca plastyczna „Portrety pełne warzyw i owoców – niesamowity świat Giuseppe Arcimboldo”

dzieci z grup przedszkolnych

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

KALINA BAZAWNIAK

UKRAINA

 

MARIA ŁAWNIK

JAROSŁAW POPOW  lat 6

UKRAINA

 

INNA  POPOWA

- MICHAŁ  BUJAKIEWICZ  lat 5

- ANNA  PROCHERA  lat 5

- PRZEMYSŁAW  KOŹLIŃSKI  lat 5

- KAROLINA ŚMIETANKA  lat 5

- KAROLINA JAKIMIUK  lat 5

- SANDRA SIBILAK   lat 5

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE
W ZSP NR17

 

 

9

KATARZYNA KAWALER

 

JOANNA WYSZYŃSKA- GRALAK

PRACA ZBIOROWA    6-7 LATKI

POLSKA
PRZEDSZKOLE

147

JANINA POŁOŻYŃSKA

HUBERT ZIELIŃSKI lat 5

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE

136

AGATA KUBIAK

MAJA BYTNIEWSKA lat 5

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE

96

JOANNA GUTT

OLIWIA KIJKOWSKA     lat 5

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE

122

JUSTYNA GODYLA

- JULIA KIENIK lat 3

- WOJCIECH OSSUCH  lat 3

POLSKA

PRZEDSZKOLE

4

MAŁGORZATA SUSZYCKA

- DAWID KUBICKI lat 6

- KAMIL WRONA lat 6

- JAKUB RÓŻAŃSKI lat 6

- ALA POTRZEBOWSKA

 

 

POLSKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ

11

KATARZYNA PRZYBYSZEWSKA

 

JOANNA MAJCHRZAK

- JAGIENKA GROSICKA lat 3

- RÓŻA OSTRUSZKA   lat 3

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE

4

BARBARA OGONOWSKA

JOANNA FRANKIEWICZ

JULIA KRAUZE lat 6

 

POLSKA
PRZEDSZKOLE

43

GRAŻYNA STĘPIEŃ

- SAOIRSE MCBRIDGE  lat5

- FARAH FAURE lat 4

- BLANKA CZEKALSKA  lat 5

- SETH YAGUE lat 4

 

 
ANGLIA

ST.FRANCIS XAVIER
CATHOLIC
PRIMARY SCHOOL

 

Mrs SIMMONE EDGE

JAROSŁAW KOLESNIK lat 6

UKRAINA

 

KOLESNIK O.M.

-DOMINIK SŁODONY lat 5

-ZUZIA LEMBKE lat 5

- ANIA S. lat 5

 

 

POLSKA

  ZESPÓŁ SZKÓŁ

11

KATARZYNA PRZYBYSZEWSKA

 

JOANNA MAJCHRZAK

 PRACA ZBIOROWA: Kindergarten  P.M.

USA
EISENHAWER ELEMENTART SCHOOL

 

 

uczniowie kl. I-III

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

HUGO KORDOWSKI kl.2

POLSKA  ZSP

17

BARBARA KAMYK

MAJA MUSIAŁOWICZ kl.1

POLSKA   SP

17

ANNA BESSER

WIKTORIA BURIEC lat8

          UKRAINA                    

 

OKSANA MALINOWSKA

MIKOŁAJ DROZD kl.3

UKRAINA

 

OLENA ADAMENKO

- ANNA BOGUSZ lat8

- OSKAR PIEKNIK lat8

- AMELIA MISZKIEWICZ lat8

- PATRYK GRZEJSZCZAK lat8

- PIOTR BARAN lat8

- JUSTYNA CACANAKOS lat8

POLSKA   SP

 

74

ANNA ŻAK

WERONIKA ŻMUR kl.3

UKRAINA

 

SWIETŁANA ZOŁOTOROG

MARTYNA CISOWSKA lat7

POLSKA SP

44

MAŁGORZATA PROSKIN

WIKTORIA SAMOJLENKO  lat7

UKRAINA

 

NINA ROGACZOWA

DAWID DĘBKOWSKI  lat8

POLSKA  SP

95

EMILIA JAŚNIEWSKA

BARTOSZ GOLUBIEWSKI lat8

POLSKA  SP

17

KRYSTYNA KLEŚTA

KINGA NOWOGRÓDZKA  lat8

POLSKA  SP

1

ELŻBIETA GAJDA

MARIA BŁAŚ  kl.1

POLSKA  SP

3

EWELINA WĘCLEWSKA

FRANCISZEK BŁAŚ  kl.3

POLSKA  SP

3

MAŁGORZATA DĄBROWSKA

JULIA BARSZCZYK lat8

POLSKA  SP

95

BOŻENA ILWICKA

PATRYK ZAWADA  kl.1

POLSKA  SP

1

ANNA GIZIŃSKA

 

Rymowanka „Reklama mleka”

dzieci z oddziałów przedszkolnych wspólnie z rodzicami 

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

Ciastoch Marcelina

Przedszkole

4

Garaszczuk Ilona, Drożdżewicz Małgorzata

Gołowacz Anna

Ukraina

-

Tiszkowiec M.O.

Szewczuk Jurij

Ukraina

-

SamojłowaTetiana

Gallus Gabriela

Przedszkole

126 „Różanka”

Adamowicz Małgorzata

Szpota Polina

Ukraina

-

Ogiria Irina

Tkaczenko Ganna

Ukraina

-

Szpak Switłana

BiezrukaJarina

Ukraina

-

Jaszczyszyn Oksana

KhushiBhatiwara

Indie

-

Sister Alka

Zając Kamil

Przedszkole

48

Bergier Joanna

Kowalenko Bogdan

Ukraina

-

Ramus Switłana

DremlugaArina

Ukraina

-

Słobodianiuk Eugenia

Olijnik Iwan

Ukraina

-

Olijnik mama

Majda Andżelika

Przedszkole

126 „Różanka”

Adamowicz Małgorzata

uczniowie z kl. I-III 

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

Kurmaz Julia

Ukraina

-

Biereżna Natalia

Czubakowski Jan

Szkoła Podstawowa

109

?

Lewkowska Zuzanna

Szkoła Podstawowa

3

Węclewska Ewelina

RudijMaksim

Ukraina

-

Filimonowa Nina

Graczyk Aleksandra

Szkoła Podstawowa

109

?

Kramarz Maja

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szkoła Podstawowa

1717

Wilewicz Marzena

SiemkoAlisa

Ukraina

-

Filimonowa Nina

Zdorowienko Katerina

Ukraina

 

ŁawiniukowaSwitłana

Zakrzewski Kacper

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szkoła Podstawowa

3

 

 

10

Lewandowska Edyta

Młodożeniak Marianna

Szkoła Podstawowa

73

Jaroszkiewicz Beata

Liberska Natalia

Szkoła Podstawowa

95

Jaśniewska Emilia

 

Pasicznik Wiktoria

Ukraina

-

LiczakSwitłana

Zając Alan

Szkoła Podstawowa

3

Gołębiewska Beata

Pruchnik Roksana

Szkoła Podstawowa

46

Urysz Anna

Kosiek Anna

Szkoła Podstawowa

3

Węclewska Ewelina

RomilBhabor

Indie

-

Miss. SeemaTigga

YashrajBakliya

Indie

-

Mrs. Veronica Bhabor

Uczniowie z klas I-III

Szkoła Podstawowa

74

Żak Anna

Uczniowie z klas I-III

Szkoła Podstawowa

28

Stefańska Marzena

Olechna Aldona

 

Prezentacja multimedialna „Mój zdrowy dzień”

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Nazwisko opiekuna

Szkoła/kraj

Nr

 Gindić Jana Гиндич Яна (11 років),

 Ukraina
 
Миропільська
 загальноосвітня
 школа І-ІІІ
 ступенів №2

 

Арсенюк Світлана Василівна

 Iga Dudkowska

 SP Wrocław

1

Beata Wira

 Гатауліна Анастасія

 Ukraina
 Миколаївської
 гімназії №41

 

Орлова .М.;

 

 Мастикаш Дмитро

 Ukraina

 

Туранська Тетяна Миколаївна

 Nina Kedzierska

 SP Wrocław

63

Edyta Milejska

 Ania Grabska

 SP Wrocław

118

Andrzej Zajączkowski

 Weronika Głogowska

 SP Wrocław

118

Elżbieta Dołęga

 Agata Furmaniak

 SP Wrocław

47

Małgorzata Grabowska-Drukier

 Liwia Marciniak

 SP Wrocław

118

Andrzej Zajączkowski

 Cegieła Paweł

 SP Wrocław

118

Elżbieta Dołęga

 Natalia Rotte

 SP Wrocław

118

Elżbieta Dołęga

 Zuzia Sikorska

 SP Wrocław

107

Małgorzata Derdziak

 Abbi Davis

 Milan Newey

 Anglia
 St Francis
 Xavier

 

Mss Cadman

 By Olivia l masih and  Humaira iqbal

 Anglia
 St Francis
 Xavier

 

Mss Cadman

 Ola Nowak, Julia Wójcik

 SP Wrocław

28

Marzena Stefańska

 





Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK