Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Catering

Od roku szkolnego 2020/2021 naszą szkołę obsługuje:

„TIM” Tomasz Tabaka, ul. Kazimierza Michalczyka 13. 53-633 Wrocław. Data zawarcia umowy: 28.07.2020r

Umowa o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej w roku 2021/2022 - plik do pobrania

Odwoływanie obiadów

Terminy opłat za żywienie w roku szkolnym 2020-2021 (pdf)

Uwaga: ważna informacja dla rodziców - dotyczy aplikacji obiadowej

Jadłospis bieżący do pobrania tutaj.

Karty obiadowe - Informujemy, że elektroniczne karty obiadowe z poprzedniego roku będą ważne  w  tym roku szkolnym. Uczniowie posiadający kartę obiadową  proszeni są o noszenie kart, w przeciwnym razie nie zostanie wydany obiad w danym dniu.

Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Szkoła partnerska w Indiach

Szkoły partnerskie w Anglii